Zde může být text o autorovi
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
.
.
.
.
.
.
.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

TRADE FAIR CHESS FESTIVAL 2010.........BRNO............21. - 29.8.2010

 

2006

Vytvořeno 15.05.2010 21:38:19 | Poslední změna 15.05.2010 21:39:26
Konečné pořadí
Por. St.c.   Jméno IRtg NRtg FED Klub Body BH. BH. SB.Son
1 1   Smistik Milan 2378 2301 CZE Bydo Zakrany 40½ 51½ 42
2 2   Vyskocil Neklan 2353 2299 CZE Duras Brno 39 50 33,25
3 4 FM Holemar David 2286 2262 CZE Lokomotiva Brno 38 49 34,25
4 7   Bures Vit 2209 2224 CZE Duras Brno 6 37½ 48½ 29
5 5   Nehybka Jiri 2229 2224 CZE Spartak V.Bites 6 37 46 27,25
6 14   Pribyl Rene 2102 2063 CZE TJ Prukopnik Brno 6 31½ 42½ 29
7 3   Vymazal Bronislav 2305 2281 CZE Lokomotiva Brno 39 50½ 27,5
8 16   Rychtecky Miroslav 2094 2080 CZE Duras Brno 36½ 47 27,5
9 12   Zavadil Michal 2136 2141 CZE Duras Brno 35½ 46 24,25
10 9   Markovic Ivan 2196 2211 CZE SK Hustopece 33½ 43 23,75
11 11   Keller Daniel 2153 2146 CZE Stadion Kutna Hora 33 42 23
12 10   Mudra Tomas 2157 2162 CZE Duras Brno 30 39 23,5
13 28   Steinhauser Frantisek 1924 1807 CZE REMDIH Strmilov 5 35 44 22,25
14 8   Meszaros Ludek 2202 2217 CZE Sokol Tabor 5 33½ 44 19
15 35   Zelinka Jiri 0 1875 CZE Sokol Bakov 5 30½ 38 16,5
16 13   Svihel Karel 2129 2097 CZE Duras Brno 5 27½ 37 18,5
17 17   Vesely Jaromir 2075 2063 CZE Lokomotiva Brno 38½ 48 21,75
18 6   Zdenek Petr 2210 2195 CZE TJ Praga Praha 32½ 42 19,75
19 34   Svoboda Karel 1785 1785 CZE Lokomotiva Brno 30½ 40 17,75
20 19   Palovsky Ladislav 2047 2032 CZE SK Slavia Orlova 30½ 40 17,25
21 18   Nemec Miloslav 2057 1929 CZE TJ Tatran Postorna 30½ 38 15,25
22 20   Pecha Juraj 2044 2060 CZE Mor. Slavia Brno 28½ 39 16,75
23 25   Veznik Petr 1973 1910 CZE TJ Tatran Postorna 4 33½ 41 16
24 15   Mlensky Dalibor 2099 2113 CZE SK Hustopece 4 33 42 15,5
25 29   Steinhauser Dominik 1904 1875 CZE REMDIH Strmilov 4 31 39½ 17
26 26   Martisek Karel 1967 1916 CZE Lokomotiva Brno 4 27½ 35 11,5
27 22   Balkova Anna 2014 1968 CZE TJTatran Postorna 4 27½ 34½ 13
28 27   Kosina Vladimir 1939 1886 CZE Lokomotiva Brno 4 27 36 14,75
29 21   Vojacek Zdenek 2019 1849 CZE Duras Brno 32 41½ 13,75
30 36   Drab Tomas 0 1804 CZE Lokomotiva Brno 29½ 38 11,25
31 33   Novak Vitezslav 1840 1833 CZE Vinohrady Brno 29½ 37½ 12,75
32 31   Zikan Karel 1886 1865 CZE Lokomotiva Brno 3 30 38½ 11,5
33 30   Krc Milan 1900 1822 CZE Duras Brno 3 27 34 8
34 38   Cuprova Iva 0 1705 CZE SK ZS Brankovice 3 24½ 30½ 8,75
35 32   Holoubkova Kamila 1859 1830 CZE A64 Grygov 3 22½ 29½ 6,5
36 23   Mrna Vladimir 2011 1983 CZE TJ Praga Praha 27½ 35½ 8,25
37 37   Kosik Zbynek 0 1804 CZE Lokomotiva Brno 2 26½ 32½ 1,5
38 24   Schuster Petr 1973 1959 CZE Lokomotiva Brno 24½ 32 4,5
 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one