Zde může být text o autorovi
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
.
.
.
.
.
.
.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

TRADE FAIR CHESS FESTIVAL 2010.........BRNO............21. - 29.8.2010

 

2007

Vytvořeno 15.05.2010 20:18:35 | Poslední změna 15.05.2010 20:19:41
Final Ranking after 9 Rounds
Rk.
Name FED Rtg Club/City Pts.  TB1   TB2   TB3 
1 FM Malinovsky Karel CZE 2334 Agentura 64 Grygov 7,5 37 48 38,5
2 FM Holemar David CZE 2295 SK Lokomotiva Brno 7 37,5 49 36,75
3
Smistik Milan CZE 2341 SK Bydo Zakrany 6 40 51,5 32,25
4
Cip Dalibor CZE 2189 Orel Orechov 6 37,5 49 32,5
5
Dubina Pavel CZE 2064 SK Trinom Zlin 6 35,5 45,5 27
6
Michalcak Lubomir CZE 2022 Sokol Bystricka 6 34,5 46 28
7
Kratochvil Milan CZE 2102 SK Lokomotiva Brno 6 33,5 44 27
8
Simbera Jiri CZE 2060 Orel Orechov 5,5 33 41 23
9
Kratochvil Jakub CZE 2073 Banik Hexion Sokolov 5,5 31 40,5 19,5
10
Kuncar Petr CZE 2133 SK Lokomotiva Brno 5,5 30,5 39 22,5
11
Sipek Michal CZE 1919 SK Lokomotiva Brno 5 37,5 49 23,75
12 IM Volodin Viktor RUS 2254 Rusko 5 37,5 46 24
13
Parak Dominik CZE 2122 Zbrojovka Vsetin 5 34,5 44,5 22,5
14
Vesely Jaromir CZE 2065 SK Lokomotiva Brno 4,5 37 48,5 22
15
Stanek Stanislav CZE 2012 SK Bydo Zakrany 4,5 33,5 41,5 17
16
Kapoun Milan CZE 1806 TJ Jiskra Litomysl 4,5 31 39,5 15,5
17
Kosina Vladimir CZE 1930 SK Lokomotiva Brno 4,5 29 37 17,25
18
Majer Jiri CZE 2103 SK KME-MDDM Kurim 4,5 29 37 14,25
19
Kubicek Pavel CZE 1911 Orel Orechov 4,5 26,5 34 15,25
20
Drab Tomas CZE 1877 SK Lokomotiva Brno 4 34,5 45,5 17,5
21
Svoboda Karel CZE 1893 SK Lokomotiva Brno 4 32 41,5 16,5
22
Svihel Karel CZE 2054 SK Duras BVK Brno 4 31,5 42,5 17
23
Pribyl Rene CZE 2094 Prukopnik-Petria Brno 4 30 39,5 14,75
24
Balkova Anna CZE 1944 Tatran Postorna 4 29 38,5 14,25
25
Martisek Karel CZE 1941 SK Lokomotiva Brno 4 25,5 34,5 11,5
26
Lamser Tomas CZE 1861 SK Lokomotiva Brno 4 25 32 11,5
27
Nemec Miloslav CZE 2020 Tatran Postorna 3,5 29 37 12
28
Krejci Dalibor CZE 1862 SK Tisnov 3,5 27 35 10,75
29
Novak Vitezslav CZE 1896 Vinohrady Brno 3 29,5 38 12
30
Hladil Ivo CZE 1902 SK Lokomotiva Brno 3 23 29,5 6,5
31
Cesek Liboslav CZE 2005 SK Lokomotiva Brno 2,5 28 35,5 6
32
Zikan Karel CZE 1870 SK Lokomotiva Brno 2,5 24 32 9,5
33
Glacner Karel CZE 1859 Sokol Velehrad 2 26,5 34 6,75
34
Krc Milan CZE 1883 SK Duras BVK Brno 2 24 31,5 4,5
 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one