Zde může být text o autorovi
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
.
.
.
.
.
.
.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

TRADE FAIR CHESS FESTIVAL 2010.........BRNO............21. - 29.8.2010

 

2009

Vytvořeno 15.05.2010 20:08:57 | Poslední změna 15.05.2010 20:10:17
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
Jméno FED Rtg Klub/Místo Body PH 1 PH 2 PH 3
1 IM Lanc Alois SVK 2398 Slavia Kromeriz 7 41,5 53 39,75
2 FM Malinovsky Karel CZE 2367 Agentura 64 Grygov 7 41,5 52,5 38,75
3 IM Kantorik Marian SVK 2383 SK Slavoj Poruba 7 38,5 48,5 35
4
Smistik Milan CZE 2309 SK Rosice 6,5 39 48,5 32,75
5 IM Kireev Aleksei RUS 2389
6 41 52,5 34,25
6 IM Strebkovs Andrejs LAT 2371
6 41 52,5 32,5
7 IM Khamitskiy Sergei BLR 2335
5,5 37,5 47 24
8
Meszaros Ludek CZE 2238 Sokol Tabor 5,5 36 45 23,25
9
Cip Dalibor CZE 2203 Orel Orechov 5,5 33,5 43,5 24
10
Krejci Dalibor CZE 1835 SK Tisnov 5,5 30 39 21,5
11
Rehurek Lukas CZE 2213 SK Lokomotiva Brno 5 37,5 48,5 23,25
12
Svihel Karel CZE 2060 SK Duras BVK Brno 5 36 46,5 21,5
13
Gabriel Adam CZE 1968 SK Borsice 5 36 46 18,75
14
Nehybka Jiri CZE 2239 Orel Orechov 5 35 46 23,5
15
Mudra Tomas CZE 2189 SK Duras BVK Brno 5 33 44 22,75
16
Vesely Jaromir CZE 2072 SK Lokomotiva Brno 5 32,5 43 20,25
17
Kredl Karel CZE 2103 Spartak Adamov 5 32 40,5 21,5
18
Petruska Miroslav CZE 1939 SK Lokomotiva Brno 5 31 40 19,5
19 FM Spodny Josef CZE 2115 SK 64 Brno 5 30,5 39,5 18,5
20
Hosek Martin CZE 1885 SK Lokomotiva Brno 4,5 31,5 41,5 18
21 WIM Medunova Vera CZE 2063 SK Lokomotiva Brno 4,5 31 39 18,5
22
Sipek Michal CZE 1998 SK Lokomotiva Brno 4,5 30 39,5 15,5
23
Licka Vlastimil CZE 2019 SK Lokomotiva Brno 4,5 29 36 14,25
24
Meduna Eduard CZE 1746 SK Lokomotiva Brno 4 32,5 41,5 16,5
25
Rada Michal CZE 2114 Sokol Rudice 4 29,5 39 13
26
Dvorak Adam CZE 1859 SK Lokomotiva Brno 4 26 32,5 11,5
27
Nemec Miloslav CZE 1909 Tatran Postorna 4 23,5 32 12
28
Benak Jaroslav CZE 1877 SK Sklo-Bohemia Svetla 3,5 30 37 11,5
29
Turza Pavel CZE 1837 Moravska Slavia Brno 3,5 28 35 6,5
30
Bednarik Radomir CZE 1804 SK Bystrc Oilers 3,5 27 34 9,5
31
Martisek Karel CZE 1888 SK Lokomotiva Brno 3,5 22,5 29,5 7,5
32
Sarson Ondrej CZE 1695 SK Lokomotiva Brno 3 30,5 38 8,25
33
Stanek Stanislav CZE 2070 Podhradni Lhota 3 28,5 38 6,5
34
Zitny Petr CZE 1955 SK Lokomotiva Brno 3 28 38 12
35
Sarson Otakar CZE 1717 SK Lokomotiva Brno 3 25,5 32,5 6,5
36
Gajdos Daniel CZE 1774 Vinohrady Brno 3 25,5 31,5 8,5
37
Trmac Radek CZE 1792 Spartak Adamov 3 24 30,5 9
38
Zamecnik Ondrej CZE 1469 SK Lokomotiva Brno 2 24,5 30,5 3,5
39 IM Gross Stefan CZE 2194 SK Stonava 1 31,5 40,5 0
40
Kalod Michal CZE 1873 SK Lokomotiva Brno 0,5 20,5 28 1,75
 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one