Zde může být text o autorovi
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
,
.
.
.
.
.
.
.
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

TRADE FAIR CHESS FESTIVAL 2010.........BRNO............21. - 29.8.2010

 

Účastníci

FIDE OPEN - A

.
.
.
.
FIDE OPEN - A

GM.Hába Petr............1.Novoborský ŠK.......2512
GM.Maník Mikoláš.......SVK.......................2440
IM..Zpěvák Pavel........Tatran Litovel..........2401
IM..Lanč Alois............SVK.Slavia Kroměříž...2389
IM..Plischki Sebastian..GER........................2374
IM..Vyskočil Neklan.....ŠK Duras BVK...........2373
IM..Kireev Aleksei........RUS.......................2355
GM..Plachetka Jan......SK Trenčín...............2348
FM..Malinovský Karel...A64 Grygov..............2348
IM...Freisler Pavel........DP Holdia Praha.......2327
IM..Kostyra Stanislaw..PL.........................2324
.....Szablowski Pawel...PL Wroclav..............2321
FM..Buchníček Petr.....ŠK Caissa Třebíč.......2303
IM..Genaus Ernst........AUT.......................2288
.....Meszaroš Luděk.....Sokol Tábor.............2235
KM..Pokorný Petr........SK Litoměřice...........2223
KM. Skácelík Petr........ŠK Duras BVK...........2223
.....Parak Dominik.......Zbrojovka Vsetín.......2168
KM.Fiala Václav..........ŠK Boršice...............2161
.....Kratochvíl Karel......Lokomotiva Brno.......2150
.....Bednář Jakub.........Lokomotiva Brno.......2114
.....Spodný Josef.........ŠK 64 Brno..............2108
WIM. Medunová Věra...Lokomotiva Brno.......2083
.....Kredl Karel............Spartak Adamov........2080
.....Přibyl René............Bystrc Oilers............2045
.....Staněk Stanislav ...Podhradní Lhota........2020
.....Hošek Martin.........Lokomotiva Brno........2011
.....Petruška Miroslav...Lokomotiva Brno........2006
.....Šípek Michal..........Lokomotiva Brno........2002
.....Kubíček Pavel........Ořechov...................1998
.....Veselý Jaromír.......Lokomotiva Brno........1995
.....Lička Vlastimil.......Lokomotiva Brno.........1994
.....Uhmann Jan jun.....Lokomotiva Brno..........1989
.....Kořínek Pavel........TJ Lázně Bělohrad.......1988
.....Steinhauser František..Remdih Strmilov.....1982
.....Chmelíček Bronislav.Moravská Slávia Brno..1976
.....Hruška Vladimír......Sokol Střelice.............1975
.....Mařík Miloslav.........SK Veselí n.Lužnicí.....1973
KMž.Pekárková Eva.....Sokol Tábor...............1967
.....Beneš Miroslav........ŠK Zlín....................1950
.....Musil Jiří...............Lokomotiva Brno.........1929
.....Krejčí Dalibor.........Sokol Tišnov.............1873
.....Dvořák Adam.........Lokomotiva Brno........1851
.....Maříková Jana........SK Veslí n.L..............1850
.....Meduna Eduard......Lokomotiva Brno.......1842
.....Zemánek Jan..........Jevíčko.....................1839
.....Sikora Lukáš........Lokomotiva Brno.........1821
.....Steinhauserová Anna,,Remdih Strmilov....1818
.....Porč Pavel............Ořechov...................1814
.....Turza Pavel..........Moravská Slávia.........1811
.....Zikan Karel.............Lokomotiva Brno.......1798
.....Glacner Karel..........Bystr Oilers..............1795
.....Šaršon Ondřej........Lokomotiva Brno........1765
.....Gajdoš Daniel........ŠK Jevíčko................1760
.....Šaršon Otakar........Lokomotiva Brno........1742
.....Skořepa Tomáš......Sokol Bedřichov..........1567
.....Skořepa Jakub.......Sokol Bedřichov..........1563.
....Věžník Michael......ŠK Duras BVK..............1860
.....Varga Marian.........Vinohrady Brno...........1745n
.....Eichler Břetislav......Lokomotiva Brno........1656n
.....Paulík Martin..........Lokomotiva Brno.........1614n
.....Hofírek Benedikt........Lokomotiva Brno......1556
NÁRODNÍ OPEN - B

Hasiňski Krystian.....PL Kužnia Rybnik..........1922
Janota Jiří...............Moravská Slávia Brno.....1995
Polák Radim...........OS Rychvald..................1958
Svíženský Luboš.....SK Vinohrady Brno.........1921
Říha Otmar..............ŠK Duras BVK...............1932
Filzmaier Bruno........AUT.. SV Korneuburg ..........
Kosina Vladimír........SK Lokomotiva Brno......1874
Novák Jaromír..........Lokomotiva Brno............1859
Kalod Michal...........Lokomotiva Brno.............1832
Boháček Milan.........Makkabi Boskovice.........1768
Zpěváková Jana........SK Staré Město..............1838
Parák František........Sokol Ústí.....................1765
Doškář Miloslav.........Lokomotiva Brno...........1734
Pelikán Jaromír..........Lokomotiva Brno...........1725
Hladký Milan.............Lokomotiva Brno...........1675
Sojka Oldřich............Střelice......................1619
Zámečník Ondřej.......Lokomotiva Brno...........1603
Kandalec Štefan......Lokomotiva Brno.............15501
Štěpán Patrik........Beskydská šachová škola...1508
Weber Tomáš...........VSK Universita Brno.......1486
Steinhauser Václav....Řemdih Strmilov..............1477
Svoboda Filip............Lokomotiva Brno...........1371
 
Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one